استفاده از تیشرت های تبلیغاتی را در بازاریابی جدی بگیرید.

استفاده از تیشرت های تبلیغاتی را در بازاریابی جدی بگیرید.

تی شرت یکی از اجزای جداناشدنی استایل کژوال است. یک لباس راحت که هم با آن در خانه راحت هستید هم در مهمانی! تعجب نکید تیشرتی با طرحی خاص حتی برای مهمانی های دور همی هم مناسب است.

اگر کسب و کاری دارید، از ایده بازاریابی با چاپ لوگو یا پیام برند خودتان بر روی تیشرت غافل نباشید. اگر هم کسب و کاری ندارید شاید بخواهید یک هدیه خاص و سفارشی بدهید به کسی که دوستش دارید. یک تی شرت با طرح خاص و مطابق با سلیقه گیرنده آن، ایده خوبی است.

اگر هم قصد راه اندازی کمپین دارید، بازهم می توانید به چاپ روی تی شرت برای نشان دادن تعلق خود به دسته یا گروهی خاص، حساب کنید و همچنین پیام کمپینان را به دیگران و به هر آنکه شما را میبیند، برسانید.

چاپ تیشرت تبلیغاتی

خلاصه آنکه برای چاپ روی تیشرت هزار و یک دلیل می توان آورد. اصلا هیچ یک از این موارد را هم در نظر نگیریم، شاید بخواهید تیشرتی را بپوشید که خودتان طرحش را داده اید. اگر بخواهیم به زبان اپلیکیشن سازها واپلیکیشن بازها صحبت کنیم، می توانیم به چنین تیشرتی بگوییم تیشرت شخصی سازی شده!

شرکت های چاپ چه سفارش تکی و چه سفارش در تعداد بالا را می پذیرند. حتی خودتان در خانه نیز می توانید تیشرت ساده و تک رنگ خود را تبدیل به تیشرتی طرح دار کنید. چاپ تی شرت در خانه هم البته که شدنی است. در مقاله های آینده به شما یاد خواهیم داد که چه طور در خانه تی شرت خود را طراحی و چاپ کنید.

اما قبل از آن می خواهیم از چاپ روی تی شرت به نیت تبلیغات و برندینگ بگوییم. اگر می خواهید تی شرت تبلیغاتی هدیه کنید، بهتر است قبل از سفارش چاپ چند نکته را بدانید.

چاپ تیشرت تبلیغاتی

حتما مسابقات مختلف ورزشی را دیده اید و حتما به لباس هایشان نیز دقت کرده اید؟ در واقع تبلیغات روی لباس تیم های ورزشی یکی از ساده ترین مثال ها برای بازاریابی و تبلیغات با استفاده از صنعت چاپ روی پارچه است

از طرف دیگر تیشرت های تبلیغاتی که به صورت هدیه در بین مردم توزیع می شود نیز به صورت مطلوبی اثرگذار است و ممکن است مشتریان بیشتری را وارد کسب و کار شما کند.

حتی اگر فردی که تیشرت تبلیغاتی را از شما هدیه گرفته است، از شما خرید نکند نام برند شما را در خاطر خواهد داشت.

اگر خود صاحب شرکت یا برندی هستید و یا مدیریت بازاریابی شرکتی را به عهده دارید، می توانید از ایده های زیر برای طراحی تیشرت های تبلیغاتی خود کمک بگیرید.

یکی از مکان های مناسب برای توزیع تی شرت های تبلیغاتی نمایشگاه ها است. هنگامی که در نمایشگاه ها و یا رویدادهای مرتبط با صنعت خود شرکت می کنید، تی شرت های تبلیغاتی را بین شرکت کنندگان در آن نمایشگاه یا رویداد توزیع کنید.

اگر تی شرت طراحی جالبی داشته باشد، به گونه ای که اشخاصی که تی شرت را از شما میگیرند بتوانند به راحتی و بدون احساس معذب شدن آن را حتی در دورهمی های خود بپوشند، در این صورت توانسته اید بیشترین بهره را از تیشرت تبلیغاتی خود ببرید.

البته این بدان معنا نیست که از درج لوگو یا نام برند خود صرف نظر کنید بلکه کافی است هم حواستان به زیبایی و جذابیت طرح چاپی باشد و هم لوگو و نام برندتان بر روی آن. با خود فکر کنید آیا اگر به شما چنین تیشرتی هدیه شود آیا حاضرید آن را بر تن کنید؟

در عکس های زیر تیشرت های تبلیغاتی برخی از کمپانی های خارجی را می بینید.

طرح چاپی تیشرت تبلیغاتی

برای شرکت در نمایشگاه ها می توانید برای کارکنان خود نیز از تیشرت های چاپی با نام برندتان استفاده کنید البته این به شرطی است که نخواهید در غرفه نمایشگاهی خیلی رسمی ظاهر شوید.

جدا از شرکت در نمایشگاه ها و رویدادهای مرتبط به صنعتتان می توانید از مناسبت های ملی و مذهبی مختلف نیز برای چاپ تیشرت های تبلیغاتی خود و توزیع آن، استفاده کنید.

برای مثال فرض کنید شرکت شما، شرکتی است در حوزه فروش صنایع و ملزومات پزشکی است. می توانید در روز پزشک، تی شرت های تبلیغاتی خود را به کلینیک ها و یا بیمارستان ها اهدا کنید.

و یا برای مثال در اعیاد و مراسم مذهبی همچون دهه محرم می توانید تی شرت های مشکی که نام برند شما بر روی آن حک شده توزیع کنید.

اگر کمی خلاقیت به خرج دهید، ایده های بکری به ذهنتان خواهد رسید که می توانید چه در پروسه طراحی و چه در پروسه توزیع تیشرت های تبلیغاتی خود آن ها را به کار ببرید.

برای طراحی تی شرت ابزارهای آنلاین نیز وجود دارند. یعنی حتی خودتان نیز می توانید تی شرت را طراحی کنید گرچه اگر آن را به طراح و متخصص این کار بسپارید، قطعا نتیجه بهتری خواهید گرفت.

اما در هر صورت بد نیست بدانید، اگر بخواهید خودتان این کار را انجام بدهید هم می توانید. برخی از ابزارهای آنلاین این امکان را به شما می دهند. canva.com از جمله این ابزارهاست. کانوا سرویسی آنلاین است که مختص به طراحی است و از طراحی پست های ایسنتاگرام تا طراحی تیشرت را می توانید در آن با استفاده از ابزارهایی که در اختیارتان می گذارد، انجام دهید. به ویژه آنکه برای استفاده از آن نیازی به پول خرج کردن هم ندارید. گرچه برای استفاده از برخی از ویژگی های آن باید حق اشتراک ماهانه آن را پرداخت کنید.


نظر کاربران